رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران پیش‌بینی کرد: ثبات قیمت‌ خانه و افزایش 20 درصدی اجاره‌بها در نیمه اول سال

 

» سرویس: اقتصادي - راه و ساختمان

کد خبر: 93031105160

یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۹

 

بازار مسکن تا پایان شهریور ثبات قیمت‌ دارد و در زمینه‌ اجاره‌بها نیز در شهرهای بزرگ با افزایش حدود 20 درصدی و در شهرهای کوچک با افزایش کمتر از 15 درصدی مواجه خواهیم بود.

حسام عقبایی – رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران – در گفت‌وگو با خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: در سال جاری شاهد افزایش معاملات در بخش مسکن بوده‌ایم؛ به‌طوری که آمارها حاکی از آن است که در اردیبهشت‌ امسال نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته حجم معاملات افزایش چشمگیری داشته است.

وی افزود: بازگشت رونق همراه با گرانی نبوده و قیمت‌ها واقعی هستند.

عقبایی با اشاره به روند ثبات در بازار تصریح کرد: خریداران می‌توانند بدون هیچ دغدغه‌ای وارد بازار شوند و از روند بازار نهایت استفاده را داشته باشد.

رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران با بیان این‌که تا شش ماه اول سال قیمت‌ها از ثبات برخوردار خواهد بود، اظهار کرد: سرمایه‌گذاران می‌توانند با خیال آسوده به بازار ورود کنند تا عرضه و تقاضا وضعیت متعادل‌تری را در پیش گیرد و امیدواریم با طرح‌ها و برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی این روند سرعت بیشتری داشته باشد.

وی تاکید کرد: اگر فروشندگان زیاده‌خواهی نکنند و دنبال سود‌های کلان نباشند، بازار روند تعادلی خود را ادامه می‌دهد.

 

فروش این سایت با تمام امتیازاتفروش این سایت با تمام امتیازات
املاکیاران
خبرنامه پیامکی ویژه مشاورین املاک
با عضویت در خبرنامه از آخرین تغییرات در نسخه های سایت املاک شامل تغییرات قیمت، تخفیف های خاص، آماده شدن نسخه های جدید و دیگر خدمات ویژه مشاورین املاک مطلع شوید. لطفا با کلیک بر روی آیکونهای زیر املاکیاران را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.
 
کانال تلگرام املاکیاران اینستاگرام املاکیاران