در اردیبهشت صورت گرفت افزایش 57 درصدی معاملات مسکن

اخبار ملکی املاکیاران برند معتبر طراحی سایت املاک مرکز خرید آپارتمان در تهران و فروش آپارتمان در تهران :اردیبهشت امسال میزان معاملات مسکن نسبت به فروردین بیش از 57 درصد افزایش یافته که نشان‌گر بازگشت رونق به این بخش است.

 

به گزارش خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، میزان قراردادهای منعقد شده در بخش مسکن در اردیبهشت امسال نشان دهنده این است که رونق به این بازار بازگشته است؛ به طوری که این رقم نسبت به فروردین بیش از 57 درصد افزایش یافته است.

 

کل قراردادهای منعقد شده در اردیبهشت امسال بیش از 228 هزار مورد بوده که نسبت به زمان مشابه در سال گذشته حدود هشت درصد افزایش داشته است.

 

همچنین طی دو ماهه امسال بیش از 325 هزار معامله در بخش مسکن انجام شده که نسبت به مدت مشابه پارسال نزدیک 28 هزار مورد معادل 8.5 درصد افزایش یافته است.

 

طبق پیش‌بینی کارشناسان روند بازار از ماه‌های پایانی سال گذشته رو به رونق پیش رفت؛ به طوری که با شروع سال جدید این روند سرعت بیشتری به خود گرفت و طبق آمار اعلام شده از سوی کمیسیون تخصصی مشاوران املاک میزان قراردادهای منعقد شده در اردیبهشت امسال 228 هزار و 21 مورد اعلام شده است.

 

در راستای نظرات دست‌اندرکاران بازار همچنان رونق و ثبات قیمت‌ها حداقل تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت و در خرداد و تیر ماه نیز روند رونق به اوج خود می‌رسد.

 

البته به گفته رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران این بازگشت رونق، همراه با گرانی نبوده و قیمت‌ها واقعی هستند لذا خریداران می‌توانند بدون هیچ دغدغه‌ای وارد بازار شوند و از روند بازار نهایت استفاده را داشته باشد.

فروش این سایت با تمام امتیازات
املاکیاران
خبرنامه پیامکی ویژه مشاورین املاک
با عضویت در خبرنامه از آخرین تغییرات در نسخه های سایت املاک شامل تغییرات قیمت، تخفیف های خاص، آماده شدن نسخه های جدید و دیگر خدمات ویژه مشاورین املاک مطلع شوید. لطفا با کلیک بر روی آیکونهای زیر املاکیاران را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.
 
کانال تلگرام املاکیاران اینستاگرام املاکیاران