آخرین وعده مسکنی نیکزاد محقق نشد
» سرویس: اقتصادي - راه و ساختمان

وزیر راه و شهرسازی دولت دهم آغاز تحویل واحدهای مسکن ویژه تهرانسر را تیرماه امسال اعلام کرده بود اما نزدیک به دو ماه از این وعده می‌گذرد و نیکزاد هم روزهای پایانی خود را در وزارت راه و شهرسازی می‌گذراند که نه تنها خبری از تکمیل و تحویل این واحدها نیست بلکه زمان تحویل آن مهر ماه اعلام شده است.

 

به گزارش خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) علی نیکزاد - وزیر راه و شهرسازی دولت دهم - در آخرین وعده‌های مسکنی خود، آغاز تحویل 2560 واحد مسکن ویژه سایت تهرانسر را که از مهر ماه سال گذشته ساخت آن شروع شده، تیر امسال اعلام کرده بود اما در شرایطی که وی روزهای پایانی تصدی خود را در وزارت راه و شهرسازی سپری می‌کند این وعده‌اش را جامه عمل نپوشاند که تحقق آن به دولت جدید موکول می‌شود.

 

فریبرز واحدی - مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران - در این باره به ایسنا گفت: وزنه سنگین تحویل واحدهای مسکن ویژه تهرانسر از مهرماه تا پایان امسال است و واحدهای باقی‌مانده نیز تا خرداد 93 تحویل داده می‌شوند.

 

به گفته وی بخش اعظم واحدهای سایت تهرانسر در مرحله نازک‌کاری هستند که تحویل آنها از مهر ماه آغاز می‌شود و تا پایان سال اغلب متقاضیان در این واحدها ساکن می‌شوند.

 

واحدی دلیل تحویل برخی واحدها در سه ماهه نخست سال آینده را تاخیر در ساخت توسط برخی پیمانکاران عنوان واظهار کرد: به سازندگان این واحدها اولتیماتوم لازم داده شده است.

 

به گزارش ایسنا، ساخت 2560 واحد 105 متری در سایت تهرانسر از مهرماه سال گذشته آغاز شد که متقاضیان با پرداخت پنج قسط 20 میلیون تومانی هر سه ماه یکبار و پرداخت 30 درصد از بهای زمین همزمان با پرداخت پنجمین قسط ، می‌توانند واحدهایشان را تحویل بگیرند.

 

ثبت‌نام متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر در دو مرحله صورت گرفت که در این دو مرحله ظرفیت واحدهای در حال ساخت تکمیل شد و متقاضیان خانه‌های ویژه باید منتظر معرفی مناطق دیگر از سوی وزارت راه و شهرسازی باشند که در آخرین رایزنی های صورت گرفته منطقه کیانشهر برای ادامه اجرای این پروژه در نظر گرفته شده اما هنوز شرایط ثبت‌نام و زمان آن اعلام نشده است.

فروش فوری باغچه در چهارباغ کرج - روستای قوهه-40میلیون
املاکیاران
خبرنامه پیامکی ویژه مشاورین املاک
با عضویت در خبرنامه از آخرین تغییرات در نسخه های سایت املاک شامل تغییرات قیمت، تخفیف های خاص، آماده شدن نسخه های جدید و دیگر خدمات ویژه مشاورین املاک مطلع شوید. لطفا با کلیک بر روی آیکونهای زیر املاکیاران را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.
 
کانال تلگرام املاکیاران اینستاگرام املاکیاران
 طراحی سایت املاک